Par mums

Mūsu mērķis  ir sporta un veselīga, aktīva dzīvesveida atbalsts dažādās Latvijas mazpilsētās. Labdarības projekti, kas rada kopīgu dzīves un sirds ritmu!

AllFriends labdarības fonds piedāvā palīdzēt ar īpaši izvēlētiem labdarības projektiem, kuru mērķis ir saistīts ar veselības veicināšanu un sporta attīstību Latvijas mazpilsētās. Labdarības fonda mērķis ir sociālās atbildības veicināšana un atbalsts konkrētiem projektiem un noteiktiem mērķiem. Labdarības projekta impulss ir sports un aktīvs dzīvesveids, kā arī tā attīstība perspektīvā dažādos Latvijas reģionos.

 

Projektu identificēšana notiek pēc problēmas būtības un to nozīmes sabiedrības līmenī. Katrs potenciālais projekts sākotnēji tiek izvērtēts, kā arī tiek nodrošināts tā caurspīdīgums, sniedzot līdzekļu izlietojuma pārraudzību un administrēšanas procesa atskaites. Ziedotājiem ir tiesības saņemt informāciju par līdzekļu izmantošanu pēc būtības. Īstermiņā piesaistītie ziedojumi tiks ieguldīti noteiktu sabiedrības grupu problēmu atvieglošanā.

 

Ziedojot un palīdzot citiem, mēs iepriecinām ne tikai saņēmēju, bet arī gūstam paši neviltotu gandarījuma sajūtu, tādēļ AllFriends labdarības fonds aicina sadarboties privātpersonas un uzņēmējus, kuri var un vēlas ziedot naudas līdzekļus, mantas, darbu, zināšanas un savu laiku, lai veicinātu veselīga, aktīva un mērķtiecīga dzīvesveida attīstību sabiedrība.